تاریخچه کانون

تاسیس شرکت
گسترش فضای کارخانه و انتقال خط تولید به محل فعلی کارخانه
آغاز صادرات به آلمان و فرانسه
پیشرو در تولید البسه نوزادی و کودک
کسب عنوان بهترین صادرکننده در بخش منسوجات و چرم
آغاز صادرات به ایتالیا
راه اندازی بخش چاپ و گلدوزی و شتشو به خط تولید
کسب عنوان بهترین صادرکننده در بخش منسوجات و چرم برای دومین بار
ادامه فعالیت های صادراتی و تولید برای بازارهای داخلی

شرکت کانون تولید ایران از سال ۱۳۶۰ رسماً فعالیت صنعتی خود را آغاز نموده است و تا به امروز با حفظ کیفیت مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی ، جزو برترین واحد های صنعتی پوشاک ایران به تولید خود ادامه می دهد.

شرکت کانون تولید ایران با تکیه بر سال ها تجربه عملی در زمینه تولید پارچه های تریکو و  دوزندگی فعالیت خود را آغاز نمود و در طی مدت زمان کوتاهی جایگاه خود را در میان بهترین تولیدکنندگان باز کرد و توانست محصولات خود را به بازار های اروپا خصوصاً فرانسه و آلمان صادر نماید و  به دنبال آن عنوان بهترین صادرکننده در زمینه پوشاک در سال ۱۳۷۷ به شرکت کانون تولید ایران به تعلق گرفت.

با حفظ کیفیت و تداوم در به روزرسانی تکنولوژی تولید ، صادرات شرکت به ایتالیا به عنوان یکی از تأمین کنندگان اصلی البسه زنانه و مردانه برای این شرکت، به کسب عنوان برترین صادرکننده برای دومین بار در سال ۱۳۹۰ برای شرکت کانون تولید منجر گردید .

این شرکت از ابتدا واحد بافندگی خود را به منظور تأمین پارچه های موردنیاز تولید راه اندازی کرد که به عنوان یک مزیت  برای شرکت در عرصه رقابت داخلی و خارجی مسمر ثمر واقع گردید. از پارچه های حلقوی پودی که در این شرکت بافته می شوند می توان به پارچه های یک رو، دو رو ۱×۱ و ۲×۲، اینترلاک، حوله ای ، مخمل و پارچه های استرچ اشاره کرد.

جنس نخ های بکار برده شده  نیز شامل پنبه، پلی استر، ویسکوز، پلی آمید و مخلوط پنبه-پلی استر می باشند. به علاوه با راه اندازی بخش های مکمل دوزندگی نظیر گلدوزی ، چاپ شابلونی، دستگاه تثبیت کننده چاپ و سالن شستشوی لباس در فضای به اندازه ی ۳۰۰۰ متر مربع شرکت کانون تولید ایران خط تولید صنعتی لباس را تکمیل نموده است ودر نتیجه توانایی تولید محصولاتی مانند تی شرت، گرمکن، ژاکت، پیراهن و شلوار های راحتی و ورزشی را دارا می باشد.